Kontakt

Jana Kvasničáková

Jmenuji se Jana Kvasničáková a učím ženy nejen bezplenkové komunikační metodě s dítětem. Podporuji je na jejich cestě v přirozeném rodičovství, pořádám besedy na přidružená témata.

Kdo by chtěl pomoci a ukázat, jak dítě bezplenkovat - držet a do nádoby umístit, poradit o možných signálech a náznacích svého dítěte či se jen pobavit o bezplenkovce a všem, co s ní souvisí, kontaktujte mne, dojedu za vámi a ukážu co a jak. 

Cena mých konzultací je 1000Kč za hodinu. Pokud probíhají v prostoru Sdílny v Holešově, je cena 800Kč/hod či se lze domluvit i na bezpeněžním plnění (výpěstky ze zahrad/ co zdravého vám doma přebývá) či to pokombinovat. 

 

Ráda ženy kromě bezplenkovky naučím a podpořím v nošení dětí (mám k zapůjčení šátek i nosítko na novorozence), řešení spánku dětí (prošla jsem si i fází buzení se synem co cca 45 minut přes noc), i kojení (byla jsem certifikovanou laktační poradkyní slovenské Mamily do roku 2023, nyní jsem českého Přirozeného kojení, osobně jsem kojila celkem 5,5 let). 

Také jsem se nadchla pro symptotermální metodu přirozeného plánování rodičovství uplatnitelnou jako antikoncepci, ale vhodnou i pro početí) a postupně si tvořím celý kufřík metod antikoncepce, jsem Vám tedy k dispozici i v tomto směru.

Zajímají mě také partnerská témata a jak si společně s našimi muži porozumět a jak to skloubit s rodičovstvím. (Dělala jsem i sociálního pracovníka porozvodových/ porozchodových soudně nařízených kontaktů dítěte s druhým rodičem a je to občas velice obtížné s domluvou rodičů mezi sebou, takže jakákoliv prevence a práce na vztahu se opravdu vyplatí do budoucna v čemkoliv.)

Od února 2022 se také věnuji masážím dětí a miminek z pozice lektora pro rodiče. Navázání vztahu rodiče s dítětem přes tento kontakt je více než přínosné a moc ho doporučuji. 🙂

 

Je možno také rovnou pořídit balíček mých služeb - 3 osobní konzultace, které by nebyly přesně časově omezeny (samo, že nebudu u Vás spát:D, ale dopoledne své vám klidně věnuji) během 3 měsíců, co byste chtěly podporu, s tím, že mi můžete volně psát/jednou denně zavolat a to tedy z oblastí kojení/ nošení/ bezplenkování/ odplenkování/možnosti antikoncepce či naťuknutí přidružených témat v naší mysli a hlavě, která vše mohou ovlivňovat a nedovolí se nám občas hnout z místa či se problém opakuje a když naše tělo nám chce něco sdělit. (V rámci kojení se často setkávám s tím, že zablokované mlékovody či rovnou už zánět hlásí, že opravdu má daná žena zvolnit a ulehnout zpátky do postele, zejména, pokud si toto nedopřála dlouhodobě v šestinedělí či toho už je na její tělo opravdu moc).

Cena tohoto celku je 5000,- (plus i toto je možno se domluvit částečně bezpeněžně za výpěstky (mě prostě ekonomika daru dává smysl) či to lze rozdělit do dvou plateb). Zároveň pojišťovny laktační poradenství v rámci svých balíčků už taky zahrnují, tak to jde si nechat proplatit dle jejich podmínek a je fajn i tuto možnost využít. 

 

Mimo to se můžeme potkat na Podpůrných skupinách kojení a kontaktního rodičovství, které vedu či spoluvedu v:

  • Sdílna Holešov, ulice Masarykova 64/5, scházíme se jednou za 14 dní, většinou ve čtvrtky/pátky od 9/10 hod do minimálně 12ti hod (příchod i odchod je volný, dle toho, jak děti dovolí:)) )

Aktuální témata skupinek jsou vyvěšena na Novinkách /či častěji na Facebooku, popř. mi klidně napište zprávu na telefon, občas máme setkání a skupinky i mimo, jen tak na hřišti, když je hezky a vždy se můžeme při tom o čemkoliv pobavit a vzájemně se podpořit. 

Dále se tam scházíme každé pondělí na ,,čaji o páté" - v 17 hod a to bez dětí. ;) (kojenci mají výjimku v možné účasti), zde jde probrat úplně všechno ve skupince žen. :))

 

Ráda také spoluorganizuji bezpeněžní bazárky a swapy, dává mi smysl poslat nepotřebné věci k dalšímu možnému využití. 

Inklinuji k minimalismu, montessori pedagogice a dání dítěti možnost samo objevit svět. 

 

Sdílená starost je poloviční, sdílená radost je dvojnásobná, jsem Vám tedy ráda k dispozici.

 

Kontaktujte mě

Telefonní kontakt: 777 964 695

E-mailová adresa: info@bezplenkovka.cz, KvasnicakovaJana@seznam.cz

Facebook

Facebook stránka: Bezplenkovka v praxi

Facebooková, uzavřená skupina k bezplenkovce: Bezplenkovka + věci s ní související , k aktuálnímu programu centra Sdílny: Sdílna Holešov

 

Kontaktní formulář

* Povinný údaj
*
*
patnáct mínus třicettři =
Povinně zveřejňované informace:
Bořenovská 1843, Holešov, 769 01 | IČ: 00781355 | Fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku v Karviné od 07.10.2019.