Kontakt

Jana Kvasničáková

Jmenuji se Jana Kvasničáková a učím ženy nejen bezplenkové komunikační metodě s dítětem. Podporuji je na jejich cestě v přirozeném rodičovství, pořádám besedy na přidružená témata.

Kdo by chtěl pomoci a ukázat, jak dítě bezplenkovat - držet a do nádoby umístit, poradit o možných signálech a náznacích svého dítěte či se jen pobavit o bezplenkovce a všem, co s ní souvisí, kontaktujte mne, dojedu za vámi a ukážu co a jak. Působnost je dojezd cca 50 km od města Holešova, ale jednou měsíčně cestuji za rodinou na Ostravsko, takže je možné i zde se setkat.

Cena mých konzultací je 1000 Kč za hodinu.  Lze se domluvit i na bezpeněžním plnění (výpěstky ze zahrad/co zdravého vám doma přebývá) či to pokombinovat. Ráda ženy kromě bezplenkovky naučím a podpořím v nošení dětí (mám k zapůjčení šátek i nosítko na novorozence), řešení spánku dětí (prošla jsem si i fází buzení se synem co cca 45 minut přes noc), kojení (jsem certifikovanou laktační poradkyní slovenské Mamily i českého Přirozeného kojení a osobně jsem kojila celkem 5,5 let). 

Také jsem se nadchla pro symptotermální metodu přirozeného plánování rodičovství uplatnitelnou jako antikoncepci, ale vhodnou i pro početí) a postupně si tvořím celý kufřík metod antikoncepce, jsem Vám tedy k dispozici i v tomto směru.

Zajímají mě také partnerská témata a jak si společně s našimi muži porozumět a jak to skloubit s rodičovstvím. (Dělala jsem i sociálního pracovníka porozvodových/porozchodových soudně nařízených kontaktů dítěte s druhým rodičem a je to občas velice obtížné s domluvou rodičů mezi sebou, takže jakákoliv prevence a práce na vztahu se opravdu vyplatí do budoucna v čemkoliv.)

Od února 2022 se také věnuji masážím dětí a miminek z pozice lektora pro rodiče. Navázání vztahu rodiče s dítětem přes tento kontakt je více než přínosné a moc ho doporučuji. 🙂

 

Je možno také rovnou pořídit balíček mých služeb - 3 osobní konzultace, které by nebyly přesně časově omezeny (samo, že nebudu u Vás spát:D, ale dopoledne své vám klidně věnuji) během 3 měsíců, co byste chtěly podporu, s tím, že mi můžete volně psát/jednou denně zavolat a to tedy z oblastí kojení/nošení/bezplenkování/odplenkování/možnosti antikoncepce či naťuknutí přidružených témat v naší mysli a hlavě, která vše mohou ovlivňovat a nedovolí se nám občas hnout z místa či se problém opakuje a když naše tělo nám chce něco sdělit. (V rámci kojení se často setkávám s tím, že zablokované mlékovody či rovnou už zánět hlásí, že opravdu má daná žena zvolnit a ulehnout zpátky do postele, zejména, pokud si toto nedopřála dlouhodobě v šestinedělí či toho už je na její tělo opravdu moc).

Cena tohoto celku je nyní 5000,- (plus i toto je možno se domluvit částečně bezpeněžně za výpěstky (mě prostě ekonomika daru dává smysl) či to lze rozdělit do dvou plateb). Zároveň pojišťovny laktační poradenství v rámci svých balíčků už taky zahrnují, tak to jde si nechat proplatit dle jejich podmínek a je fajn i tuto možnost využít. 

 

Mimo to se můžeme potkat na Podpůrných skupinách kojení a kontaktního rodičovství, které vedu či spoluvedu v:

  • Sdílna Holešov, ulice Masarykova 64/5, scházíme se jednou za měsíc, většinou ve čtvrtky/pátky od 9 hod do minimálně 11ti hod (příchod i odchod je volný, dle toho, jak děti dovolí:)) )

Aktuální témata skupinek jsou vyvěšena na Novinkách /či častěji na Facebooku, popř. mi klidně napište zprávu na telefon, občas máme setkání a skupinky i mimo, jen tak na hřišti, když je hezky a vždy se můžeme při tom o čemkoliv pobavit a vzájemně se podpořit. 

Dále se tam scházíme každé pondělí na ,,čaji o páté" - v 17 hod a to bez dětí. ;) (kojenci mají výjimku v možné účasti), zde jde probrat úplně všechno ve skupince žen. :))

 

Ráda také spoluorganizuji bezpeněžní bazárky a swapy (3x ročně ve Vital life Holešov je máme), dává mi smysl poslat nepotřebné věci k dalšímu možnému využití. Inklinuji k minimalismu, montessori pedagogice a dání dítěti možnost samo objevit svět. 

 

Sdílená starost je poloviční, sdílená radost je dvojnásobná, jsem Vám tedy ráda k dispozici.

 

Kontaktujte mě

Telefonní kontakt: 777 964 695

E-mailová adresa: info@bezplenkovka.cz, KvasnicakovaJana@seznam.cz

Facebook

Facebook stránka: Bezplenkovka v praxi

Facebooková, uzavřená skupina k bezplenkovce: Bezplenkovka + věci s ní související , k aktuálnímu programu centra Sdílny: Sdílna Holešov

 

Kontaktní formulář

* Povinný údaj
*
*
11 + 10 =
Povinně zveřejňované informace:
Bořenovská 1843, Holešov, 769 01 | IČ: 00781355 | Fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku v Karviné od 07.10.2019.