Kontakt

já :)

Jmenuji se Jana Kvasničáková a učím ženy, resp. maminky, bezplenkové komunikační metodě s dítětem. Podporuji je na jejich cestě v přirozeném rodičovství, pořádám besedy na přidružená témata.

Kdo by chtěl pomoci a ukázat, jak dítě bezplenkovat - držet a do nádoby umístit, poradit o možných signálech a náznacích svého dítěte či se jen pobavit o bezplenkovce a všem, co s ní souvisí, kontaktujte mne, dojedu za vámi a ukážu co a jak. Nemám problém o víkendu přijet i do jiného města/kraje mimo Zlín, kde momentálně působím. Olomoucký i Moravskoslezský kraj často navštěvuji. 
Cenu jsem si stanovila na 200 Kč/hod, lze se domluvit i na bezpeněžním plnění.

Ráda ženy kromě bezplenkovky naučím a podpořím v nošení dětí, řešení spánku dětí, kojení, ale také jsem se nyní nadchla pro symptotermální metodu přirozeného plánování rodičovství jako antikoncepci (uplatnitelnou i pro početí), organizuji podpůrnou skupinu pro matky nejen s poporodní depresí, spoluorganizuji bezpeněžní bazárky a swapy ve Zlíně.

Jak se říká, sdílená starost je poloviční, sdílená radost je dvojnásobná, jsem Vám tedy ráda k dispozici. Původní profesí jsem sociální pracovník, schopnost naslouchat druhým mi snad ještě i po dětech zůstala.😉


E-mailová adresa: info@bezplenkovka.cz
Facebook stránka: Bezplenkovka v praxi, napište zprávu, odpoledne a večery u uspávání odpovídám.🙂

Facebooková, uzavřená skupina k bezplenkovce: Bezplenkovka + věci s ní související

Skupina, kde pomáhám organizovat svépomocná podpůrná setkání, ale s psycholožkou, s četností 1x měsíčně a otevíráme zde témata stinných stránek mateřství: Zkrocená poporodní deprese Zlín, z projektu: Úsměv mámy

Kontaktní formulář

* Povinný údaj
*
*
Povinně zveřejňované informace:
Bořenovská 1843, Holešov, 769 01 | IČ: 00781355 | Fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku v Karviné od 07.10.2019.